Postup

Najskôr je potrebné sa presvedčiť, aké PERTIES sú a čo dokážu. Choď na stránku perties.sk a zaregistruj sa.

Môj účet – Moje PERTIES body

Objednaj si z každého modelu aspoň jedny nohavičky. Za všetko získavaš body: 10 bodov za registráciu, 1 bod za každých 5 Euro, za ktoré si si objednala nohavičky. Ak si si kúpila 4 nohavičky, mala by si mať na svojom konte po odoslaní zásielky okolo 30 až 40 bodov.

Moje body
História PERTIES Bodov
Odkazy s odporúčaním
Body za odporúčania

V časti „Odkazy s odporúčaním“ nájdeš link s kódom. Snaž sa, aby čo najviac tvojich priateliek klikli na tento link a zaregistrovali sa. Za každú dostaneš 10 bodov. Môžeš použiť ikony na automatické zaslanie linku. Ak sa vrátiš do menu Môj účet – Zobraziť históriu bodov, nájdeš zoznam tvojich referencii a body za ne. Povedzme, že 2 z tvojich priateliek sa zaregistrovali – tvoj stav bodov stúpol na 56. Ak pošleš viac odkazov, dostaneš viac bodov. Nezabudni pripomenúť prijímateľov emailu, aby sa pozreli aj do Nevyžiadanej pošty (do Spam zložky), keď budú hľadať tvoje pozvanie.

Povedzme, že užívateľka s menom ‚cecopes‘ kúpila na základe tvojho linku menštruačné nohavičky v hodnote 68 Euro. Akonáhle ich zaplatila, na tvojom účte pribudlo 7 bodov. Ak sa vráti a kúpi si nohavičky opäť, ty opäť dostaneš body za jej nákup (najviac však za 3 nákupy). Body za nákup, samozrejme, dostala aj ona.

body
Body za nákup priateliek
Zvýšenie úrovn
Zvýšenie úrovne na PERTIES Lady

Keď sa to takto opakuje viackrát, určite za krátky čas budeš schopná nazbierať 250 bodov. To je počet bodov, ktoré potrebuješ na to, aby si sa stala PERTIES Lady. Akonáhle ich máš na účte, objaví sa možnosť zvýšiť úroveň tvojho členstva. Vyber PERTIES-Lady a klikni tlačidlo Zmeniť úroveň. 250 bodov sa odpočíta z tvojho účtu a odteraz dostaneš mimoriadne zľavy spolu s množstevnými zľavami. Samozrejme body ti budú opäť narastať.

Úroveň členstva
Úroveň členstva

Tvoja celková zľava

Ako vidno z obrázku dvoch nákupných košíkov, rozdiel v cene jedných nohavičiek je viac ako 10 Euro oproti normálnej cene.

To bude tvoj zisk, ak začneš pracovať ako PERTIES Lady.